merka merka .

merka

تولید جوراب

تولید جوراب ، جوراب یکی از پوشاک مهم برای هر فردی است که از قدمتی دیرینه برخوردار است. امروزه تولید جوراب یک صنعت بسیار بزرگ به شمار می‌آید که در آن تولید جوراب ها به صورت تخصصی تر صورت می گیرد. به گونه ای که برای ورزش، مدرسه، خواب، بازی کردن، کارهای صنعتی، کار کردن و غیره انواع مختلفی از جوراب ها تولید شده و به بازار عرضه می شود.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۶:۱۴ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

از چه سنی باید به بچه ها آموزش دهیم که عذرخواهی کنند؟

اگر کودک شما با برادرش دعوا کرده است، اسباب بازی دوستش را برداشته است یا شما را با اسم بدی صدا کرده است، آیا باید او را وادار به عذرخواهی کنید؟ اکثر والدین سعی می کنند عذرخواهی کردن را به کودک خود آموزش دهند زیرا فکر می کنند این مناسب ترین راه برای جبران کار اشتباهی است که انجام داده اند. وادار کردن کودکی که تمایلی به عذرخواهی ندارد، ایده خوبی نیست.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۵:۰۹ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

لوله برق چیست ؟

لوله برق ، آیا می دانید لوله برق چیست؟ در تعریف لوله برق باید گفت که در زبان انگلیسی این لوله به کاندوئیت معروف می باشد. کاندوئیت در واقع به معنای کانال بوده و به معنی مجرا و معبر است. در کشورهای غربی این لوله ها چه به صورت فلز و چه به صورت غیر فلز با نام کاندوئیت شناخته می‌شوند. ولی در بازار کشور ما منظور از لوله کاندوئیت در واقع همان لوله های سه متری است که دو سر جدار نازک دارد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۴:۴۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

به اوضاع اقتصادی خانواده سروسامان دهید

دخل و خرجمان به هم نمی‌خورد، همیشه هشتمان گرو نه‌مان است، آرزوی همه چیز به دلمان مانده، وسط ماه کفگیرمان به ته دیگ می‌خورد، حقوقمان فقط کفاف چیپس و پفک بچه‌ها را می‌دهد، نمی‌دانم انگار کف دستش سوراخ است تا پول می‌گیرد غیب می‌شود، حقوق کارمندی که فقط رفع گدایی است و...

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۲:۳۳ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

برای جلوگیری از نابودی و خسارت به خودرو بهتر است از این 6 حرکت اشتباه اجتناب کرده تا مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نشوید

ایرانی نیوز به نقل از ایلنا، داشتن یک خودروی مناسب اگرچه برای برخی یک رویای قابل تحقق است ولیکن این رویا گاهی تبدیل به یک کابوس می‌شود چراکه به دلیل عدم آگاهی از روش صحیح نگهداری آن، بسیار متضرر می‌شوند. این موضوع در مورد خودروهای کارکرده از اهمیت به مراتب ییشتری برخوردار بوده و در صورت عدم نگهداری صحیح، تمامی مزایای ذاتی خرید خودروی کارکرده زیر سوال خواهد رفت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۴:۲۱ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

چگونه از ریزش موها جلوگیری کنیم

ریزش مو به مقدار طبیعی در هر کسی ممکن است اتفاق افتد اما گاهی ریزش دائم و بیش از اندازه مو میتواند از علائم بیماری های گوناگون باشد. بنابر این بهتر است به این امر دقت کرده و از آن به راحتی نگذرید. در این مطلب شما را با برخی مسائل ضروری در ارتباط با از ریزش مو آشنا میکنیم.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۳:۴۵ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

انرژی درمانی و هر آنچه باید در مورد آن بدانید

روش انرژی درمانی روشی جایگزین با هدف ایجاد تعادل ، سلامتی و آرامش در فرد است . یک تئوری اساسی در مورد انرژی درمانی شامل انسداد انرژی و یا عدم تعادل آن است که در نهایت منجر به بروز بیماری می‎شود که مهم ترین اشکال انرژی درمانی شامل موسیقی درمانی ، لمس درمانی و ریکی است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۰:۲۳ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

دزدیدن جوانمردی

اسب سواری ، مرد چلاقی را سر راه خود دید که از او کمک می خواست.

مرد سوار دلش به حال او سوخت از اسب پیاده شد و او را از جا بلند کرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۹:۳۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

ساخت برنامه تلویزیونی توسط قاب نقره ای

استودیوی تلویزیونی
استودیو تلویزیونی یا کارگاه تولید برنامه تلویزیونی به مکانی گفته می‌شود که در آن افرادی با تخصص های متفاوت به کمک ابزار و تجهیزات مختلف برنامه‌های تلویزیونی را تهیه و ضبط می کنند. یک استودیوی تلویزیونی از نظر ظاهری شبیه به یک اتاق بزرگ با سقف مرتفع است. معمولا ابعاد این مکان بسته به نوع برنامه ای که در آن ضبط میشود تغییر میکند. یک استودیو تلویزیونی دارای فضاها و اتاق‌های جانبی است که هر یک به فعالیت ویژه اختصاص دارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۳:۳۹ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

پروتز یا همان ایمپلنت سینه و شیردهی

ایمپلنت سینه عملی است که بسیاری از بانوان یا به منظور زیبایی و یا از روی اجبار انجام می دهند که در خصوص شیردهی نگرانی هایی برای آن ها ایجاد می کند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۲:۰۱ توسط:admin موضوع: نظرات (0)